Hakkımızda

2019 Yılından Günümüze...

Seda Dizayn Oto olarak 2019 yılında oto krom aksesuar  toptan ve perakende satışı ile faaliyete başlayıp kendini sürekli geliştiren bir firma olma yolunda ilerlemeyi sürdürdük. İlk hedef olarak hızlı ürün gönderimi ve mutlu müşteri odaklı olarak çalışmaktayız.

Modifikasyon alanında; oto krom aksesuar ve araç kullanıcılarının isteğine göre uyarlama/özgünleştirme uygulamalarındaki üst seviye performans çizgisini ithalat ve ihracatla sürekli güncel tutmasının yanı sıra, bir çok tuning firmasına da toptan ürün satışı gerçekleştirmektedir.


Misyonumuz…

%100 Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmet vermek. Satış sonrasında müşterilerimize destek vermek ve sorunlarını en kısa sürede çözüme ulaştırmak . Tüm gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve mutlu şekilde mağazamızdan ayrılmalarını sağlamak. Profesyonel ve sürekli güler yüzlü personelimizin  araçlarınızı kendi araçları gibi görüp uygulama yapmaları ilk önceliğimizdir.

Vizyonumuz…

Her zaman kendini yenileyen ve sizlere daha yakın ve samimi bir ortam sunup kaliteyi her zaman daha ucuza bulmanızı sağlamak. Her segmen ürünü bulacağınız mağazamızı her zaman sizler için geliştirmek ve tüm Türkiye'de hemen yanı başınızda olmak için tüm ekibimizle özverili çalışmalarımız her zaman devam edecektir.