Yan Kapı Çıtası

Yan Kapı Çıtası
Göster:
Sırala:

CITROEN BERLINGO 2008 > YAN KAPI ÇITASI 4 PRÇ. P.ÇELİK

Ürün ÖzellikleriKrom ürünler, uygulanacak araca özel ölçüler esas alınarak hazırlanan kalıplar ile ü..

FIAT EGEA SD/HB/SW 2015 > YAN KAPI ÇITASI 4 PRÇ. P.ÇELİK

Ürün ÖzellikleriKrom ürünler, uygulanacak araca özel ölçüler esas alınarak hazırlanan kalıplar ile ü..

FIAT LINEA SD 2007 > YAN KAPI ÇITASI 4 PRÇ. P.ÇELİK

Ürün ÖzellikleriKrom ürünler, uygulanacak araca özel ölçüler esas alınarak hazırlanan kalıplar ile ü..

FORD COURIER VAN 2014 > YAN KAPI ÇITASI 4 PRÇ. P.ÇELİK

Ürün ÖzellikleriKrom ürünler, uygulanacak araca özel ölçüler esas alınarak hazırlanan kalıplar ile ü..

HYUNDAI ERA SD 2005 > 2011 YAN KAPI ÇITASI 4 PRÇ. P.ÇELİK

Ürün ÖzellikleriKrom ürünler, uygulanacak araca özel ölçüler esas alınarak hazırlanan kalıplar ile ü..

NISSAN QASHQAI SUV 2014 > YAN KAPI ÇITASI 4 PRÇ. P.ÇELİK

Ürün ÖzellikleriKrom ürünler, uygulanacak araca özel ölçüler esas alınarak hazırlanan kalıplar ile ü..

Araç Yan Kapı Çıtası

Krom yan kapı çıtaları, aracın yan kapı bölümündeki plastik koruma çıtalarının üzerine uygulanmaktadırlar. Bölgeyi dış etkenlerden kaynaklı hasarlara karşı korumaya yardımcı olurlar. Otomobilinizi daha modern ve şık gösterirken aynı zamanda dışardan fark edilebilir ve diğer araç sahiplerinin ilgi odağı olabilirsiniz. Yan kapı çıtasının krom ürününden yapılması sağlamlık ve ürüne kolay ulaşa bilirlik bakımından çok önemli ve fark yaratacak bir özelliktir.

Yan Kapı Çıtası Ürünleri

S-Dizayn Renault Clio-4 Yan Kapı Çıtası: Paslanmaz çelik ve parlak krom ürünlerden aynı zamanda A304 Kalite 0,7mm paslanmaz çelik saç levhalar kullanılarak, Abs plastik krom ürünlerden oluşan Renault Clio yan kapı çıtası 1. Sınıf Abs plastik malzeme üzerine krom nikel kaplama yapılarak üretilmiştir. Bant ile montajı yapılabilecek ürünler arkasında çift taraflı silikonize bant bulundurmaktadır. Montaj yapmak için gerekli tüm malzemeler vida vb. ürünün içerisinde bulunmaktadır. Kuru ve tozsuz ortamlarda montajı yapılmalıdır. Uygulanacağı bölgeye ilk olarak montaj tatbikatı yapılmalıdır. Daha sonra ürünün uygulanacağı bölge iyice temizlenmelidir çünkü zeminin temizliği montaj için çok önemlidir. Ürünün içerisinde Primer mendili var ise temizlemiş olduğunuz yüzeye sadece ürün arkasındaki bantların yapışacağı ve ürünün kapatacağı alana uygulamalısınız. Ürün arkasındaki çift taraflı bandın tam özelliğini göstermesi adına ortam sıcaklığı 25 derecenin üzerinde olmak zorundadır. Hava sıcaklığı ne koşulda olursa olsun ürün uygulandıktan sonra bir kurutma makinası yardımı ile ürün iyice kurutulmalıdır.

Renault Megan 2 Sedan Krom Yan Kapı Çıtası: Kaliteli ve şık görünümü sayesinde kullanıcıların dikkatini çeken Renault Megan krom yan kapı çıtası en yüksek görsellik ve dayanıklılık sunan 1. Sınıf 304 paslanmaz çelik materyalden üretilmektedir. Üzerinde bulunmakta olan üstün kalite çift taraflı akrilik bantlar sayesinde otomobile zarar vermeden pratik ve kolay montaj imkânı sunmaktadır. Montaj yapmadan önce uygulanacak bölgeye mutlaka montaj tatbikatı yapılmalıdır. Kuru ve tozsuz bölgelerde montajı yapılmalıdır. Ürünün yapıştırılacağı yüzeyi ispirto, alkol, selülozik tiner vb. ile nazik ve titiz bir şekilde temizlenmelidir. Silikon, benzin ya da kolonya gibi içerisinde katkı maddesi içeren ürünlerle temizleme işlemi yapılmamalıdır.  Ürünün montajı sıcak bir bölgede yapılmalı ve işlem yapıldıktan sonra kurutma makinası gibi sıcak uygulayan bir makinayla kurutulmalıdır.

Mercedes Vito W447 Krom Yan Kapı Çıtası: Mercedes vito krom yan kapı çıtası en yüksek görsellik ve dayanıklılık sunan birinci sınıf 304 paslanmaz çelikten üretilmektedir.  Üzerinde bulunmakta olan üstün kalite çift taraflı akrilik bantlar sayesinde otomobile zarar vermeden pratik ve kolay montaj imkânı sunmaktadır. Montaj öncesinde kullanma talimatları yerine getirilmelidir. Öncelikle aracın tozlu ve ıslak olmadığından emin olmalısınız. Daha sonra araca uygulanılacak olan yan kapı çıtalarının bantları açılmadan önce araca ön montaj tatbikatı yapmanız gerekmektedir. Ürünün uygulanacağı bölgeyi ispirto, alkol, selülozik tiner gibi yağ ve katkı maddesi içermeyen temizleyiciler ile iyice temizlemeliyiz. Ürün üzerinde montaja hazır olarak gönderilen çift taraflı bantların özelliğini tam göstermesi adına montaj yapılacak yüzeye saç kurutma makinesi vb. ile ısı uygulamalıyız. Ürün içeriğinde bulunan Primer mendili temizlenmekte olan yüzeye uygulayınız. Ürünün yapıştırılacağı bölge dışına uygulamamaya özen gösterilmelidir. Ürününüzü temizlenen ve ısı uygulanan yüzeyine çift taraflı bantların koruyucu yüzeyini açarak tek defada uygulamayı yapmalısınız.

Tofaş Yan Kapı Çıtası: Aracını kişiselleştirmek isteyenlerin bir tercihi de yan kapı çıtasıdır. Tofaş model araçlarda aracın kişiselleştirilmesine ve daha modern bir havaya sahip olmasına önem verilmektedir. Dış, orta, yan direklere montajı yapılarak araca sportif bir görünüm kazandırır. Paslanmaz krom ürünlerden üretilirken aynı zamanda ürün sararma, kararma ve paslanma yapmamaktadır. Bunun yanında ek olarak Kapı kolunun üst kısımlarını nikelaj olarak harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Montajı kuru ortamlarda yapılmalıdır. Amatör olarak kullanıcı bile montajını yapabilir. Ürün altındaki çift taraflı yapışkan bandın koruyucu zarını çıkartın ve uygulanacak zemine yapıştırın. 1 dakika elinizle bastırarak yapışmayı sağlamlaştırın daha sonra kullanıma hazır hale gelecektir.

S-Dizayn Golf V Yan Kapı Çıtası: Golf V yan kapı çıtası paslanmaz çelik parlak krom ürünler A304 Kalite 0,7mm paslanmaz çelik ve saç levhadan üretilmektedirler. Bant ile montajı yapılabilecek ürünlerdendir arkasında çift taraflı silikonize bant bulunmaktadırlar. Kuru ve tozsuz ortamlarda montajı yapılmalıdır. Vida vs. gibi farklı montaj ekipmanları ile montaj gerektiren ürünlerde gerekli olan malzemeler ürün ambalajı içerisinde bulunmaktadırlar. Ürünü ambalajından çıkardıktan hemen sonra üzerindeki çift taraflı bandın koruyucu yüzeyini sökmeden önce uygulanacağı yere ön montaj tatbikatı yapılmalıdır. Ürünün yapıştırtılacağı bölge alkol gibi katkı maddesi içermeyen bir temizleyici yardımı ile temizlenmelidir. Parfüm, benzin, kolonya gibi katkı maddesi içeren ürünlerle temizliği yapılmamalıdır. Temizlenmiş olan bölgeye sadece ürünün yapışacağı ve ürünün kapanacağı alana ürünü dikkatlice uygulayın. Ürünü uyguladıktan sonra bir süre boyunca kurutma makinası yardımı ile uygulama yapılan bölgeyi kurutunuz daha sonra kullanıma uygun hale gelecektir.