Ön Tampon Çıtası

Ön Tampon Çıtası
Göster:
Sırala:

Her araca uygun Ön Tampon Çıtası Çeşitleri

Araçlar gelişen ve yenileşen teknoloji sayesinde her geçen gün değişmektedir. Hal böyle olunca da insanlar araçlarının diğerlerinden ilk bakışta ayırt edilebilmelerini sağlamaları için kişiselleştirmek istemektedirler. Ön tampon çıtası da bunlardan biridir. Ön tampon çıtasının kişiselleştirilmesi araç sahiplerinin arabalarının hızla fark yaratmasına sağlamaktadır. Araçların en önemli olan yerlerinden birisi de tampon bölgesi olmaktadır. Tampon bölgesinin düzenli, sağlam olması oldukça önem arz etmektedir. Oto tampon çıtası araçların adeta tüm gösterişini, karakteristik yapısını ön plana çıkarmak mümkündür. Günümüzde lüks araç firmaları çok kaliteli tampon çıtalarını üreterek araçlarını modifiyeli olarak satışa sunmaktadırlar. Ancak her araçta bulunmayan ya da kullanıcının beğenisine uygun olmayan tampon çıtaları internet satış sitelerinden kolaylıkla bulunabilmektedir.

Krom Oto Ön Tampon Çıtası

Aracınızın ön ve arkasında aracınızın karakterini gösteren ön tampon çıtaları bulunur. Araçlarınızın ön tamponları hem sizin hem de diğer araç sahiplerinin dikkatini kolaylıkla çekebilmektedirler. Sizin araç ön tamponlarınız dikkatinizi çekmiyor ama diğer araç sahiplerininki çekiyor ise siz de aracınızı o görüp beğendiğiniz araçlar gibi yapabilirsiniz. Bu durum, sizin aracınızda bu eklentinin olmamasından kaynaklanıyorsa eğer çözümü internet sitelerinden veya araç donanımları satan dükkanlarda arayabilirsiniz. Her araca uygun Tampon Çıtası ürünlerini bu kuruluşlardan satın alabilir ve arabanızda fark yaratan bir çizgi oluşturabilirsiniz. Bu firmalar tüm araçlara uygun kaliteli ve uzun ömürlü ön tampon çıtası çeşitlerini müşterilerine sunmaktadır. Uzun yıllar aracınızda göz alıcı bir tasarım olarak kalacak nitelikteki ürünlerimizi satın alarak son derece uygun fiyatlara ciddi boyutlarda bir modifikasyon elde etmiş olabilirsiniz. Bu ürünlerin kromdan yapılması ön tampon çıtanızın darbelere dayanıklı olmasını ve uzun yıllar sorunsuz kullanılmasını sağlamaktadır.

Ön Tampon Çıtası Çeşitleri

Otomobil üreticileri ön tampon çıtası yerine çoğu zaman renksiz veya siyah plastik ürünler kullanmaktadır. Diğer araçlara baktığınızda aynı marka ve model olmasına rağmen ön tampon çıtası olduğunu ve gerçekten göz dolduracak bir güzelliğe sahip olduğunu görürsünüz. Bunun nedeni o diğer aracın ön tampon çıtası olarak özel yapım ürünler kullanmış olması ya da fabrika çıkışında araca ciddi bir maliyet daha ödeyerek opsiyonlu olarak satın alınmış olmasıdır.

Golf 7 Krom Ön Tampon Çıtası: Golf krom ön tampon çıtası uygulanacağı aracın bölümüne özel olarak üretilmiştir. A sınıf ve A 304 kalite paslanmaz çelikten üretildiği için darbelere karşı yüksek dayanıklılık göstermektedir. ABS plastik üzerine krom kaplama yapılarak üretilmektedir. Ürünler üzerinde bulunmakta olan çift taraflı akrilik bant sayesinde montaja hazır olarak gönderilmektedir. Montaj yapmadan önce montaj uygulanılacak bölgeye ön montaj tatbikatı yapılmalıdır.

Civic Krom Ön Tampon Çıtası: Civic ön tampon çıtası yüksek dayanıklılık sağlayan krom üründen üretilmiştir. Civic ön tampon çıtası aracınızın dış görünümünü gözle görülebilir derecede değiştirip güzelleştirecektir. Paslanmaz çelik üründen üretildiği için sararma ve eskime yapmaz aynı zamanda dış darbelere karşı yüksek dayanıklılık sağlayıp ürününüzün uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Montaj öncesinde ön montaj tatbikatı yapılmalıdır. Daha sonra ürünün uygulanacağı yüzey ispirto yardımı ile iyice temizlenmelidir. Uygulama esnasında ortam sıcaklığı çok önemlidir en az 15C olması gerekmektedir.