Sürgülü Kapı Çıtası

Sürgülü Kapı Çıtası
Göster:
Sırala:

Araç Sürgülü Kapı Çıtası

Teknoloji gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor bu gelişime artık kapılar da dâhil oluyor. Sürgülü kapılar ve sürgülü kapı çıtaları da bu gelişimin en büyük göstergeleri arasındadır. Araç konforunu ve tasarımını değiştirmek ve geliştirmek isteyen bireyler bu konuda sürgülü kapı çıtalarına yönelmektedirler.

Sürgülü Kapı Çıtası Özellikleri

Kapı sistemleri arasında en çok ilgi gören sürgülü kapılardır. Bunun sebebi ise oldukça kullanışlı ve sağlam olmalarıdır. Çünkü açılması kolay ve fazla yer kaplamıyorlar. Bu şekildeki kapıların kullanım alanları oldukça fazladır ancak daha çok dar alanlarda tercih edilmektedir. Araçların daha fazla korunaklı olmasını sağlayan sürgülü kapı çıtası hem görseliyle hem de çeşitliliğiyle araca şıklık da kazandırmaktadırlar. Otomobillerin kapı yanlarını daha güvenli bir hale getirmek isteyenlerin çoğunlukla tercihi sürgülü kapı çıtasıdır. Dışardan gelen olası tehlike ve darbelere karşı üretimi yapılan ek parçalarına kolaylıkla ulaşılabilen bir sistem olması yönüyle de birçok kullanıcının tercihleri arasında yer almaktadır.

Sürgülü Kapı Çıtası Modelleri

Krom Sürgülü Kapı Çıtası: Krom sürgülü kapı çıtası dayanıklı bir madde olan kromdan yapılması dolayısı ile kullanıcılara uzun süreli kullanım imkânı tanıyor. Özellikle son dönemlerde krom otomobil kapılarına ait olan çıtaların kullanım özelliklerinin etkili bir biçimde gelişme ve yenileşme gösterdiğini rahatlıkla ifade etmek de mümkün bir hale gelmektedir. Krom sürgülü cam çıtası kullanılacak olun aracın modeline göre farklı sınıflara ayrılmaktadır. Araçların modeli ve yüksekliği bu çeşitlilikte önemli bir rol oynuyor. Bütün bu işlevlerinin yanı sıra estetik bir görünüm sağlaması nedeni ile de kullanıcıların yoğun beğenisini toplamaktadır. Olası bir çarpma ya da diğer darbelerden dolayı sürgülü kapı çıtasının zarar görmesi durumunda çıkarılması ve tamir edilmesi diğer araç kapılarına oranla daha kolaydır. Eğer tamiri mümkün değil ise ağır bir hasar almış ise yenileriyle değiştirilmesi gerekmektedir. Bunun için araç servise götürülmeden yeni parçalarla kullanıcı aracını eski haline kolaylıkla getirebilmektedirler.

Doblo Sürgülü Kapı Çıtası: Krom ürünler araç üzerine uygulanacak bölüme özel olarak kalıp sistemi ile üretilmekte ve kullanıcıya sunulmaktadır. Doblo krom sürgülü kapı çıtası aynı zamanda A sınıfı ve A 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedirler. Buna ek olarak ABS krom ürünler, ABS plastik üzeri krom kaplama olarak üretilmektedirler. Ürünler arkasında bulunmakta olan yüksek kalite çift taraflı akrilik bant ile montaja hazır olarak kullanıcıya sunulmaktadır.

Mercedes Vito Sürgülü Kapı Çıtası: Mercedes vito sürgülü kapı çıtası paslanmaz çelik malzemesinden üretilmektedir. Aynı zamanda çok yüksek görsel ve dayanıklılık Sunan 1. Sınıf 304 paslanmaz çelik materyalden üretilmektedir. Üzerinde bulunan üstün çift taraflı akrilik bantlar sayesinde araca hiçbir zarar vermeden servise ihtiyaç duyulmadan pratik ve kolay montaj imkânı sunmaktadır.

S-Dizayn Ford Connect Krom Sürgülü Kapı Çıtası: Krom ürünler araçların üzerlerine uygulanacakları bölüme özel olarak kalıp sistemi ile üretilmektedirler. S-Dizayn Ford Connect Krom Sürgülü Kapı Çıtası A sınıfı ve A 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. Buna ek olarak ABS krom ürünler, ABS plastik üzeri krom kaplama olarak üretilmektedirler. Aynı zamanda kolay montaj ve kurulumu sayesinde ek bir şeye ihtiyaç duyulmadan araca takılabilmektedir.